Powitaj nowego członka rodziny w wyjątkowym miejscu!

Sala na chrzciny – Otwock

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej rodziny, pełne emocji i radosnych chwil. W Pałacu Wola Ducka doskonale rozumiemy tę wyjątkowość i pragniemy, by każda chwila spędzona u nas była niezapomniana. Specjalnie przygotowana oferta z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy!

Restauracja na chrzciny dostarczająca pięknych wspomnień – Pałac Wola Ducka

Idealne miejsce na chrzciny? Oczywiście, że Otwock! Położenie naszego Pałacu gwarantuje nie tylko dostępność, ale także urok i spokój, którego trudno szukać gdzie indziej. Nasza restauracja, przygotowująca potrawy na chrzest, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Starannie dobrany zespół kucharzy dba o to, by każdy posiłek był nie tylko smaczny, ale także estetycznie podany.
null

Lokal na chrzciny blisko Warszawy, ale daleko od zgiełku? Spełniamy oczekiwania naszych klientów!

Wiele rodzin z Warszawy i okolic szuka restauracji na chrzciny, która połączy bliskość stolicy z urokiem i spokojem bardziej oddalonych miejsc. Pałac Wola Ducka to odpowiedź na te oczekiwania – jego lokalizacja sprawia, że jest łatwo dostępny dla gości z Warszawy, a jednocześnie oferuje unikalną atmosferę i intymność, której nie znajdzie się w typowych miejscach w stolicy. Dlatego tak chętnie wybierany jest przez rodziny na przyjęcia z okazji chrztu.

Dążymy do tego, by każda rodzina mogła celebrować te ważne chwile w otoczeniu luksusu – aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, cenach i propozycjach dotyczących chrztu w Otwocku, zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami.

null

Co jest do Twojej dyspozycji?

Klimatyzowana sala na 280 osób

Komfortowe miejsca noclegowe

Kuchnia na najwyższym poziomie

Profesjonalna obsługa

Chrzciny w eleganckim stylu? Stajemy na wysokości zadania

Przyjęcie z okazji chrztu to wyjątkowa okazja, a każdy rodzic chce, by wszystko było doskonałe. W naszym pałacu stawiamy na indywidualne podejście, dopasowując się do oczekiwań naszych gości. Staranne dekoracje, wykwintne menu oraz doświadczony personel gwarantują, że każdy element uroczystości będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Otaczająca pałac okolica to idealne miejsce na spacer czy sesję zdjęciową. Znajdujące się w pobliżu malownicze zakątki Otwocka sprawią, że uroczystość nabierze dodatkowego charakteru, a goście będą mieli okazję podziwiać piękno okolicznej przyrody. Wierzymy, że dopracowane detale w sali na chrzciny i serdeczne podejście do gości sprawią, że uroczystość w naszym pałacu zostanie w pamięci na lata.

Szukasz lokalu w pobliżu Konstancin-Jeziorna, Bielawy, Józefowa, Góry Kalwarii, Karczewa czy też Warszawy? Zapraszamy do doświadczenia magii chwil w Otwocku – dom weselny.

null

Kontakt

    null

    Twoje wymarzone miejsce